Audio & video studio

Archivace a kopírování

K vypalování používám disky od firem Verbatim, TDK, Sony, Emtec nebo Memorex. Nahrávky je možno uložit na velmi pěkné stylové CD Verbatim nebo Emtec se vzhledem černé vinylové gramodesky nebo na barevné disky. Nebo na USB flash disk, kartu, pevný disk (HDD), nahrát na server ke stažení apod.

Vypalované versus lisované disky

Klasické lisované disky mají údajně delší životnost a lépe se přehrávají (některé levné a nekvalitní přehrávače mohou mít s vypalovanými disky problém, zvláště pokud byly vypalovány vysokou rychlostí a na nekvalitních médiích). Výroba lisovaných disků je pouze na objednávku a od nákladu 100 kusů.

Potisk CD/DVD

Inkoustový barevný potisk z obalu desky, kazety či jinou dodanou fotografií. K potisku používám pouze kvalitní značkové disky. CD s motivem gramodesky jsou vždy s logem Verbatim či Emtec. CD bez loga (a tisk jiných motivů) lze pořídit pouze jako inkoustový potisk (ovšem bez struktury na pohmat) nebo na objednávku s minimálním počtem 100 kusů (digitální tisk).

Booklety k CD/DVD

Návrh, výroba a tisk bookletů do boxů pro CD disky podle obalu desky, kazety nebo na přání podle dodaných dat, obrázků a fotografií. Inkoustový tisk je na kvalitním lesklém či matném fotopapíru. Booklet je dodáván vsazen do plastové krabičky jewel box. Digitální tisk nebo sítotisk je opět na objednávku s minimálním počtem 100 kusů.

Gramofonové desky

Výroba gramodesek a jejich obalů je pouze na objednávku od 500 kusů.