Audio & video studio

Kontakt a objednávky

zc.liame@xobdc :liam-E
143 505 706 :.leT

telefonické objednávky:

Pokud jsem právě nedostupný, můžete zaslat písemnou objednávku přes formulář (nebo SMS) a já se vám ozvu ihned, jakmile budu moci.

písemné objednávky

Osobní předání a vyzvednutí je vždy třeba dohodnout předem. Uvedená adresa není kamennou provozovnou s otevírací dobou. Termín vyzvednutí domluvíme během předání nebo vám zašlu SMS, až bude vaše zakázka hotová a na vyzvednutí se domluvíme později. Jinak materiály, které potřebujete digitalizovat, převést a zpracovat, můžete zaslat také doporučenou poštou. V tomto případě prosím zaslat e-mail nebo SMS s podacím číslem vaší zásilky.

XOBDC oidutS

6/84 áksdorbokseČ
9 aharP 00 091

Pojedete-li MHD, můžete jet z centra od metra Vysočanská (BUS 177, 183, 195) nebo Skalka (177, 195) a vystoupíte ve stanici "Pod Táborem". Nebo na konečnou tramvají 1,9,11 - stanice "Spojovací" a jednu stanici autobusem nebo pěšky. Ve směru do centra pak pojedete autobusem č. 109, 182 nebo 183.

Při příjezdu ze Spojovací je parkování pro auto je přímo před domem. Při příjezdu z opačného směru od Kyj nebo Malešic, můžete snadno zaparkovat naproti za poštou.